Ve středu jsem se rozhodli, že vyrazíme druhý den na výlet.
Pak už jen zabalit a vyrážíme.

Cestou k Máchovu jezeru jsme navštívili hrad Bezděz. Cesta na vrchol kopce byla složitá, ale společnými silami jsme jí zvládli. Kočárek jsme nechali v půli cesty a dál se vydali s Eliškou v náručí. Světe div se, ale kočárek na nás čekal přesně tam, kde jsme ho zanechali.
Cestou z hradu nám vyhládlo. Zašli jsme si do hospůdky na oběd a pak hurá do kempu. Jelikož byl květen tak v kempu ještě nebylo moc lidí.
Počasí nám přálo, sluníčko svítilo a nebe bylo bez mráčků. Druhý den jsme hned ráno vyrazili na procházku kolem obory Velký dub. I když cesta byla 20 km dlouhá, šli jsme jí celý den. Ono přece jenom jet s kočárkem v lese mezi kameny a kořeny není žádná legrace. Je pravda, že prvních 15 kilometrů byla cyklotrasa takže pohodička ale ten zbytek trasy nám dal zabrat.
Poslední den jsme se rozhodli vydat se na krátkou procházku kolem jezera, pak se naobědvat a vyrazit k domovu. Cestou domů jsme stihli ještě jednu malou procházku cca 7 km kolem Bělé pod Bezdězem. Pak na nás už opravdu čekala jen cesta k domovu.
Výlet jsme si moc užili a těšíme se na naše další mini výpravy do přírody.